В Штатах запатентовано пристрій для спілкування з потойбічним світом Автор: Lesly · Опубліковано: 14.05.2010 11:14 · Розділ: Наука

Роберт Берроуз, науковець із міста Бурлінгейм (штат Каліфорнія) вирішив допомогти людям знайти спільну мову з їхніми покійними родичами та друзями. Вчений вже запатентував надгробок із вбудованим відеомонітором, який дасть можливість отримувати повідомлення з того світу.

Американці запропонували альтернативу традиційному спілкуванню з потойбічним світом через посередництво відьом. Фото взято з сайту squidoo.com
Американці запропонували альтернативу традиційному спілкуванню з потойбічним світом через посередництво відьом. Фото взято з сайту squidoo.com

Новий пристрій не має в собі нічого пов'язаного із надприродними силами: це звичайна порожня надгробна плита з плоским рідкокристалічним сенсорним монітором та вбудованим мікрочіпом, який вловлює послання від покійного і виводить на дисплей.

Берроуз запевняє, що померлі можуть розказати все, що нас цікавить, наприклад, історії свого життя, або ж зізнатися в злочинах. А щоб різні послання не створювали перешкоди один одному, слухати їх можна буде в безпровідникових навушниках.

Живлення для свого повноцінного функціонування установка отримуватиме від системи освітлення кладовища.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.