Складено рейтинг найбільш безглуздих винаходів Автор: Lesly · Опубліковано: 13.05.2010 12:24 · Розділ: Цікаві факти

Розробники особливої свічки з ароматом гамбургера та смаженої цибулі були переконані, що їхня новинка матиме шалений успіх серед американців, однак, за версією видання “Нью-Йорк Дейлі Ньюс”, очолила рейтинг найбезглуздіших винаходів світу.

Крім того, непотрібними та абсурдними жителі США вважають такі винаходи, як “нижня білизна” для рук (це свого роду рукавички без пальців з м'якої бавовняної тканини, які виробник пропонує одягати під звичайні рукавиці) та келих такого розміру, що в нього можна вилити цілу пляшку вина.

Американці переконалися, що кішки не надто охочі до прибирання. Фото взято з сайту wordpress.com
Американці переконалися, що кішки не надто охочі до прибирання. Фото взято з сайту wordpress.com

Любителі гольфу не сприйняли зменшену версію цієї гри для ванної кімнати, що дає можливість не відволікатися від улюбленого заняття під час справляння природних потреб. Абсурдним винаходом американці вважають і дві пари тапочок, оснащених пилозбірними щіточками для кішок. Новатори, які пропонують взути своїх домашніх улюбленців пояснюють це дуже просто: в них тварина бігає по квартирі, залазить за шафу і ховається під ліжком, одночасно витираючи пил.

Треба сказати, що до рейтингу потрапили не тільки сучасні винаходи. Зокрема, споживачі не забули про тримач для курців, який з'явився на ринку в 1955 році і давав можливість затягуватися водночас 20 сигаретами. Приблизно в той же час на прилавках з'явилася мініатюрна парасолька, яка кріпилася до сигарети і захищала від крапельок дощу, які могли її загасити.

Споживач не оцінив старання винахідників, які запропонували капюшон для душу, одягнувши який можна не перейматися, що змиєш макіяж, особистий телевізор-окуляри і будильник, який щоранку сповіщає, що пора вставати ніжним погладжуванням пір'їнки по щоці. В рейтингу абсурдних винаходів відзначився і пристрій авторства Рона Хаббарда, письменника-фантаста і засновника саєнтології, з допомогою якого вдалося довести, що помідор при розрізанні “кричить від невимовного болю”.

Джерело: itar-tass.com


Інші новини розділу