У США розробили двигун на кетчупі Автор: Lesly · Опубліковано: 13.05.2010 11:15 · Розділ: Нові технології

Віллі Шопф, дванадцятирічний учень з Пенсільванії розробив новітній двигун для автомобілів, який працює за принципом вітряного млина. Винахід, переконаний хлопець, здійснить переворот в сфері автомобілебудування.

Спочатку Шопф планував розробити двигун на сонячних батареях. Однак такий автомобіль не можливо було б використовувати в темний період доби. Саме тому юний винахідник вирішив застосувати принцип роботи вітряка. Напрацюваннями школяра зацікавилися представники Наукового центру ім. да Вінчі і всі подальші розробки проводилися вже спільно з науковцями.

Виявляється, продукти з помідорів можна не тільки їсти. Фото взято з сайту channel4.com
Виявляється, продукти з помідорів можна не тільки їсти. Фото взято з сайту channel4.com

В основу винаходу лягла ідея використати спеціальну рідину, густина якої змінюється під час обертання. Таким характеристикам цілком відповідає кетчуп, який і був використаний в розробках. Науковий центр ім. да Вінчі вже отримав тимчасовий патент на цей винахід, а також фінансову підтримку Сенату для продовження досліджень.

Трохи раніше повідомлялося, що британські вчені створили гоночний автомобіль класу “Формула-3”, корпус якого виготовлено з моркви, картопляного крохмалю і льону, а мотор живиться. .. шоколадом. Овочеве авто демонструє досить пристойні характеристики: його швидкість може досягати 135 кілометрів на годину і розганятися від нуля до 60 км/год за 2,5 секунди. Реалізація проекту обійшлася дослідникам в 200 тисяч дол. США.

Джерело: rambler.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.