Червневий номер журналу Playboy вийде в 3D-форматі Автор: Lesly · Опубліковано: 13.05.2010 08:59 · Розділ: Цікаві факти

Х'ю Хефнер, засновник популярного журналу Playboy, вирішив отримати вигоду з популярності 3D-фільмів на зразок «Аватара» і «Як приручити дракона», повідомивши, що наступний номер журналу Playboy вийде у стереоформаті.

“Що люди найбільше хотіли б побачити в 3D? - Поставив риторичне питання Хефнер і тут же відповів, - оголених дам!” Щоправда, він сам зізнався, що не є великим шанувальником 3D: “Я живу нормальним життям, часто ходжу в кіно, і двох вимірів мені цілком достатньо”.

Мардж Сімпсон на обкладинці журналу Playboy. Фото взято з сайту bbc.co.uk
Мардж Сімпсон на обкладинці журналу Playboy. Фото взято з сайту bbc.co.uk

Варто зазначити, що це далеко не перший “цікавий” експеримент редакції журналу. Так, кілька місяців тому на обкладинці журналу було розміщено фото героїні популярного мультфільму синьоволосої Мардж Сімпсон. “У нинішніх умовах необхідно зробити так, щоб обкладинка викликала сенсацію в газетному кіоску”, - пояснює головний редактор журналу Джиммі Йеллінек.

За словами власника журналу, він мріяв розмістити тривимірне зображення, ще тоді, коли заснував Playboy, тобто з 1950-х років. Однак, від цієї ідеї довелося відмовитися, зважаючи на захмарну суму, яку б довелося витратити на її реалізацію.

Справи у Playboy останнім часом йдуть не найкраще: тираж видання знижується катастрофічними темпами - з 3,5 млн у 2006 році до 1,5 млн на сьогоднішній день. Тому не дивно, що редакція намагається залучити нових читачів будь-якими методами.

Джерело: blogspot.com


Інші новини розділу