Французькі комуністи стали на захист права мусульманок носити паранджу Автор: Lesly · Опубліковано: 12.05.2010 11:14 · Розділ: Події у світі

Вчора, 11 травня французькі парламентарі зробили перший крок на шляху до прийняття закону, який би забороняв носити паранджу в громадських місцях. На засіданні було прийнято резолюцію, яка визнає несумісними з цінностями країни "всі радикальні заходи, що ображають гідність і порушують рівність чоловіків і жінок", зокрема це стосується носіння покривала, яке закриває обличчя.

Французькі парламентарі визнали несумісними з цінностями країнивсі
Французькі парламентарі визнали несумісними з цінностями країнивсі

Проект резолюції, розроблений правлячою партією "Союз на підтримку народного руху", був одноголосно прийнятий всіма депутатами французького парламенту, присутніми в залі засідань. Загалом за прийняття документу проголосували 434 парламентарі.

Представники від французької комуністичної партії покинули засідання на знак протесту проти прийняття такого нововведення.

А нещодавно подібний законопроект прийняли бельгійські законодавці. Головним аргументом на користь закону послужило те, що паранджа не дозволяє ідентифікувати особу людини, а тому може загрожувати громадській безпеці.

Джерело: mignews.ru


Інші новини розділу