Тайванці розробили розважального робота, здатного замінити охоронну систему Автор: Lesly · Опубліковано: 11.05.2010 11:14 · Розділ: Нові технології

В наш час роботи завойовують все нові й нові сфери людської діяльності. Вони працюють не тільки там, де умови виявляються надто важкими чи небезпечними для перебування людини, але й поступово замінюють людину в побуті. Наприклад, сьогодні вже нікого не здивуєш роботами, які готують, прибирають, ходять за покупками...

Але інженери з Національного тайванського університету вирішили на цьому не зупинятися: їхня остання розробка — робот JULIA, задуманий як домашній розважальний центр. Новинка вміє танцювати, співати, а сенсорний екран та розуміння голосових команд дає можливість власникам “спілкуватися” зі своїм залізним другом.

JULIA вміє танцювати, співати, а також охороняти ваш дім від непрошених гостей. Фото взято з сайту trendhunter.com
JULIA вміє танцювати, співати, а також охороняти ваш дім від непрошених гостей. Фото взято з сайту trendhunter.com

Медіаконтент для подальшого відтворення JULIA може отримувати як з домашнього медіа-сервера, так і з Інтернету. Для пересування по кімнаті пристрій використовує набір ультразвукових і лазерних сенсорів, які допомагають йому обминати перешкоди і не руйнувати об'єкти, що трапляються на шляху.

Цікаво і те, що розважальний робот може навіть використовуватися замість охоронної системи, коли вас немає вдома. Новинка підніме тривогу, як тільки хтось із небажаних відвідувачів спробує ввійти.

Джерело: trendhunter.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.