В Ізраїлі заборонено влаштовувати весільні феєрверки Автор: Lesly · Опубліковано: 11.05.2010 08:59 · Розділ: Події у світі

Ізраїльські правоохоронці заборонили влаштовувати феєрверки на честь молодят. Приводом для прийняття такого рішення стала величезна кількість нещасних випадків внаслідок невмілого та безвідповідального поводження із феєрверками, що часто призводить до пожеж та загибелі людей.

Крім цього, феєрверки та бенгальські вогні створюють задушливий дим, що особливо шкідливий для астматиків та літніх людей.

Молодятам в Ізраїлі доведеться забути про весілля з феєрверками. Фото взято з сайту sunsetfireworks.com.au
Молодятам в Ізраїлі доведеться забути про весілля з феєрверками. Фото взято з сайту sunsetfireworks.com.au

Власники залів урочистостей, що наважаться порушити постанову, дозволивши влаштувати феєрверки чи запалити бенгальські вогні, будуть позбавлені ліцензії. Однак, таке нововведення ні самих бізнесменів, ні наречених не надто засмутило.

"Більшість феєрверків, що використовуються на ізраїльських святах, виготовлені в Китаї. Вони неякісні, і тому небезпечні", - розповідає Ієгуда Коен голова об'єднання власників залів урочистостей.

"Що до мене, то ви допомогли мені зекономити 2,5 тис. шекелів", - розповідає 29-річний наречений, майбутня дружина якого мріяла про весілля з феєрверком.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу