В Італії проводиться ярмарка розлучень Автор: Lesly · Опубліковано: 08.05.2010 14:58 · Розділ: Події у світі

Сьогодні в Італії розпочав роботу перший ярмарок розлучень, де можна отримати поради професійних консультантів не тільки щодо процесу розлучення, але й настанови, як жити далі.

"Усмішки - найважливіше на цьому ярмарку, на якому можна також отримати серйозні і практичні поради, актуальні в драматичних ситуаціях, що часто трапляються в сімейному житті", - розповідає Франко Дзанетті, організатор заходу.

Італія характеризується найнижчою кількістю розлучень в порівнянні зі своїми європейськими сусідами. Фото взято з сайту wordpress.com
Італія характеризується найнижчою кількістю розлучень в порівнянні зі своїми європейськими сусідами. Фото взято з сайту wordpress.com

Незвичайний для країни ярмарок, що триватиме в Мілані з 8 по 9 травня, є аналогом таких заходів у США та Європі. Фахівці з розлучень охоче роз’яснять відвідувачам, як правильно спланувати розлучення і дадуть поради по створенню "нового іміджу". Крім того, тут можна замовити спеціальні бланки для складання переліку подарунків з нагоди розлучення.

Варто зауважити, що католицька Італія характеризується найнижчою кількістю розлучень в порівнянні зі своїми європейськими сусідами, а також може похвалитися найвищими показниками дитячого благополуччя.

Однак, причина такого виграшного контрасту не тільки в релігійності італійців та шанобливому ставленні до інституту сім'ї та шлюбу, але і в досить суворому законодавстві - шлюборозлучні процеси тут зазвичай тривають від 7 років. Тому не дивно, що практично у всіх документах графа "сімейний стан" передбачає крім звичних для нас варіантів відповіді "неодружений / незаміжня" та "розлучений", ще і "відокремлений" (під цим терміном мається на увазі подружжя, що перебуває у процесі розлучення).

Статистику благополучності в країні суттєво псує останнє десятиліття, протягом якого кількість розлучень різко зросла.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу