Звичка недосипати веде до передчасної смерті Автор: Lesly · Опубліковано: 10.05.2010 14:26 · Розділ: Краса і здоров'я

Багато жінок, особливо тих, що працюють і мають дітей часто "урізають" собі тривалість нічного відпочинку. Для деяких дам цілком нормально подрімати годинки зо три і далі приступати до щоденних справ. Однак, італійські вчені переконують, що такий режим не тільки згубно впливає на здоров'я, але й може призвести до передчасної смерті.

Звичка жертвувати повноцінним нічним відпочинком веде до передчасної смерті. Фото взято з сайту raut.ru
Звичка жертвувати повноцінним нічним відпочинком веде до передчасної смерті. Фото взято з сайту raut.ru

В ході одинадцятилітнього дослідження в якому прийняли участь 1,3 мільйона жінок середнього віку, фахівці з медичного університету Неаполя спостерігали за життям добровольців, які вели щоденники, де описували свій спосіб життя. Проаналізувавши анкети, експерти помітили, що поряд з іншими згубними для людини факторами, такими, як шкідливі звички і спадкові захворювання, суттєво вкорочує віку і звичка мало спати.

Зокрема, медики встановили, що у жінок, які виділяли на нічний відпочинок менше 6 годин, на 12% вищими були шанси піти з життя у віці до 65 років, в порівнянні з тими леді, які дозволяли собі поспати 6-8 годин.

Керівник дослідження професор Франческо Капуччо повідомив, що сама по собі нестача відпочинку викликає порушення серцевої діяльності, піднімає артеріальний тиск, сприяє розвитку ожиріння та діабету. Безперечно, всі ці фактори згубно позначаються на тендітному жіночому організмі.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.