Туристів найбільше відлякують спалахи епідемій Автор: Lesly · Опубліковано: 07.05.2010 15:51 · Розділ: Цікаві факти

За результатами опитування, проведеного компанією Skyscanner, кожен третій мандрівник готовий перенести відпустку в екзотичних краях, побоюючись підхопити яке-небудь масове захворювання. А коли питання постає про загрозу тероризму, люди більш схильні покладатися на свою щасливу зірку.

Зокрема, 31% туристів повідомили, що перенесуть поїздку в країну, де була зафіксована епідемія, до кращих часів. Теракти відлякують тільки 21% любителів подорожувати. Громадські заворушення змушують відкласти поїздку кожного п'ятого, а природні катастрофи є приводом не проміняти улюблений диван на екзотику лише для 17% туристів.

Туристи практично не бояться природних катаклізмів. Фото взято з сайту pacificworlds.com
Туристи практично не бояться природних катаклізмів. Фото взято з сайту pacificworlds.com

Будь-який катаклізм веде за собою спад в туристичній індустрії тієї чи іншої країни, однак, як тільки ситуація змінюється на краще, знову з'являється безліч бажаючих відвідати небезпечну (в недавньому минулому) для перебування зону. А іноді несприятливі події навпаки підвищують популярність країни серед туристів.

Як приклад, можна назвати Нью-Йорк, де, незабаром після подій 11 вересня 2001 року, спостерігався величезний наплив туристів, які прагнули побачити майданчик, що утворився на місці зруйнованих веж-близнюків, що мимоволі став визначною туристичною пам'яткою.

Джерело: newsru.com


Інші новини розділу