Гроші - кращий весільний подарунок Автор: Lesly · Опубліковано: 06.05.2010 14:41 · Розділ: Цікаві факти

Британські соціологи провели опитування серед заручених пар, намагаючись встановити, який подарунок був би для них найбажанішим. Як з'ясувалося в ході опитування, більшість закоханих воліли б в якості весільного подарунка отримати гроші. Такі результати науковці пояснюють дуже просто: у зв'язку з фінансовою кризою, навіть доволі заможних людей дратують непотрібні предмети, піднесені гостями.

Більшість закоханих воліли б в якості весільного подарунка отримати гроші. Фото взято з сайту cjsoffthesquare.com
Більшість закоханих воліли б в якості весільного подарунка отримати гроші. Фото взято з сайту cjsoffthesquare.com

Зокрема, майже половина респондентів бажають отримати від запрошених конвертики з готівкою, ще 27% віддають перевагу чекам, які б дали можливість оплатити витрати, пов'язані з урочистою подією та медовим місяцем. І тільки 29% опитаних дотримуються старих поглядів, бажаючи на весілля отримати безліч яскраво запакованих коробок із сюрпризами всередині.

Кетрін Вествуд, редактор жіночого журналу, яка ініціювала проведення даного дослідження, вважає, що намічена тенденція збережеться в майбутньому і навіть набере нової сили. Раніше молодята не наважувалися відкрито вимагати гроші від гостей, однак сьогодні перемагає здоровий глузд, адже часто закохані навіть не можуть собі дозволити вінчання в церкві у зв'язку з матеріальними труднощами.

Джерело: moscow-info.org


Інші новини розділу