Пасажирський лайнер зазнав нападу “прибульця” Автор: Lesly · Опубліковано: 06.05.2010 11:17 · Розділ: Кримінал

Пілоти пасажирського лайнера авіакомпанії SkyWest, що здійснював рейс із столиці штату Монтана Хелени в Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, були змушені посадити повітряне судно на півдорозі внаслідок нападу “прибульця з космосу”.

Екіпаж літака здійснив вимушену посадку у місті Айдахо-Фолс і передав порушника порядку правоохоронцям. В процесі слідства з'ясувалося, що чоловіка, який намагалася захопити літак, якщо і можна назвати прибульцем, то точно не з космосу, а з Лас-Вегасу. Варто відзначити, що Метью Клейндорфер, як звали “інопланетянина”, відзначився і на землі, де спромігся побити двох поліцейських.

Метью Клейндорфер намагався взяти на себе управління літаком, стверджуючи, що він прибулець із космосу
Метью Клейндорфер намагався взяти на себе управління літаком, стверджуючи, що він прибулець із космосу

На судовому засіданні чоловік продовжував дивно поводитися, зокрема, він не реагував на слова судді, що був змушений двічі зачитувати підсудному його права. “Прибульцю” інкримінували порушення громадського порядку, опір під час арешту та нанесення побоїв посадовій особі, однак чоловік не визнав своєї провини.

Люди, які раніше були знайомі з правопорушником, повідомили, що ніколи не помічали за ним жодних неадекватних вчинків. А його сусідка пригадала, що за кілька днів до інциденту Клейндорфер скаржився на порушення сну.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу