В Англії вимога підтягнути штани вважається порушенням прав людини Автор: Lesly · Опубліковано: 06.05.2010 10:09 · Розділ: Суспільство

Те, що мода - тітка надзвичайно примхлива, сьогодні не дивує нікого, а найзатятіші її послідовники ладні щосезону повністю спустошувати свої шафи, щоб знову наповнити їх актуальними обновками. І тоді як про зрілих людей ще можна сказати, що у виборі одягу вони здебільшого враховують особливості своєї фігури та обирають кольорову гаму, що личить саме їм, молодь в цих питаннях зазвичай сліпо йде за новим віянням моди.

Зокрема, нещодавно молоді дівчата обирали брюки розширені донизу, потім віддавали перевагу більш прямому силуету, а згодом перешли на звужені донизу штани. Варто зазначити, що особливо останній варіант пасує далеко не всім і більшість виглядають в такому одязі просто комічно. Однак, це ж МОДА. .. і вона вимагає жертв.

Вимога підтягнути штани порушує права людини. Фото взято з сайту mignews.ru
Вимога підтягнути штани порушує права людини. Фото взято з сайту mignews.ru

Іноді такі жертви можуть ображати почуття інших більш консервативних людей, як наприклад поширена серед молоді тенденція носити штани на рівні середини стегон, демонструючи всім прохожим свою нижню білизну. В багатьох країнах або окремо взятих населених пунктах такий зовнішній вигляд розглядається як прояв "антигромадської поведінки".

Раніше так було і з 18-річним Елісом Драмондом з Нортгемптонширу (Англія), якому правоохоронні органи заборонили носити штани, як це прийнято у молоді, на рівні середини стегон і куртку з насунутим на обличчя капюшоном. Проте, ця заборона не зупинила відомого в окрузі юного злочинця і наркомана: свої права він вирішив захищати в суді. Служителі Феміди стали на сторону позивача, заявивши, що бажання поліцейських змусити Драмонда підтягнути штани порушує права людини.

Втім деякі громадські організації вирішили оскаржувати рішення суду у вищих інстанціях. Вони переконані, що сучасна молодіжна мода є "загрозливою" і свідчить про кримінальні схильності її послідовників, а суд своїм вердиктом "став на захист прав злочинців, нехтуючи думкою правослухняних громадян".

Справка:
И несмотря на странности поведения англичан многие стремятся получить именно здесь образование, изучать английский в Англии просто с новыми обучающими программами, которые можно найти в туристических агентствах.

Джерело: mignews.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.