Антивікові креми - “молодильне зілля” чи отрута? Автор: Lesly · Опубліковано: 06.05.2010 09:01 · Розділ: Краса і здоров'я

Сьогодні косметологія є однією з тих галузей, які найпершими втілюють у виробництво останні наукові відкриття та розробки, що доволі часто веде за собою негативні наслідки, оскільки можливий вплив нових революційних засобів на організм людини часто не вивчається в необхідній мірі.

Зокрема, з недавнього часу косметологи при виробництві омолоджуючих кремів почали застосовувати так званий гормон росту. І хоча засоби для догляду за шкірою на його основі ще не стали широко розповсюдженими, провідні косметичні компанії все частіше звертаються до цього відкриття, тоді як вчені не перестають застерігати, про можливу шкоду від кремів на основі цього гормону.

Надмірне застосування антивікових засобів може принести непоправну шкоду здоровю. Фото взято з сайту ultra-health.org
Надмірне застосування антивікових засобів може принести непоправну шкоду здоровю. Фото взято з сайту ultra-health.org

Рішучий протест проти використання гормонів росту в косметології висловив професор із Бостонського університету доктор Томас Перлз. Він переконаний, що зловживання складними хімічними та біологічними складниками клітин тіла людини може призвести до катастрофічних наслідків. Спеціаліст в галузі біоінженерії стверджує, що реклама різноманітного “молодильного зілля” просто обманює споживачів, адже компоненти, які виробники називають біо-ідентичними або натуральними гормонами, насправді такими не є.

За словами Томаса Перлза, компоненти кремів, які, як стверджує реклама, здатні повернути молодість - це молекули, схожі за будовою на людські гормони, отримані з овочів, таких як соя і батат. А використовуються вони в медицині для лікування пацієнтів з різними ендокринними порушеннями. Однак безконтрольне застосування таких речовин в складі косметичних засобів може принести непоправну шкоду здоров'ю, застерігає професор. Щоб пояснити вплив таких препаратів на організм людини, він порівнює їхню дію з миш'яком, який, як відомо, в малих дозах діє як ліки, а в надмірних - як отрута.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.