Доходи іранських жебраків вп'ятеро перевищують зарплати робітників Автор: Lesly · Опубліковано: 05.05.2010 15:46 · Розділ: Суспільство

За даними соціальних служб, доходи людей які просять милостиню на вулицях Тегерану вп'ятеро перевищують прожитковий мінімум, встановлений у країні, а отже і зарплати мешканців столиці, які працюють офіційно.

Зокрема, за місяць іранському жебраку вдається зібрати до 15 мільйонів ріалів, що приблизно становить півтори тисячі доларів США, в той час як мінімальна заробітна плата в країні не перевищує трьох мільйонів ріалів (близько 300 доларів). Знаючи ці цифри можна з легкістю підрахувати, що “заробітки” тегеранських жебраків в п'ять разів перевищують прожитковий мінімум в Ірані.

Бідний квартал у передмісті Тегерану. Фото взято з сайту lenta.ru
Бідний квартал у передмісті Тегерану. Фото взято з сайту lenta.ru

Більшість людей, які випрошують милостиню у місцевих жителів та іноземців, розповідають у представники муніципальної влади Тегерану, приїжджають до столиці з віддалених сіл та міст і навіть з інших країн. Деякі з них торгують квітами і жувальною гумкою, інші ж обмежуються випрошуванням милості в різних релігійних установах та на центральних вулицях мегаполісу.

Щодня іранські правоохоронні органи розганяють по 300 жебраків з центральних вулиць Тегерану. В майбутньому тут планується відкрити спеціальні притулки, в які з настанням темряви будуть розвозити жебраків. Однак, стверджують можновладні, такі заходи лише частково зможуть вирішити проблему жебрацтва та бездомності.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.