В Англії громадську вбиральню перетворили на будинок з видом на море Автор: Lesly · Опубліковано: 05.05.2010 13:31 · Розділ: Цікаві факти

Пара Трейсі Вудхаус і Грем Пек з англійського містечка Скарборо перетворила покинутий громадський туалет, розташований на узбережжі Північного моря, в житловий будинок з усіма зручностями та видом на море.

Громадський туалет, який було побудовано у вікторіанському стилі, пропрацював майже 100 років і закрився наприкінці минулого віку. За часів Другої світової війни ця будівля служила сховищем для боєприпасів.

Доля колишньої громадської вбиральні почала змінюватися на краще після того, як земельну ділянку під будівлею взяла в оренду англійська пара і приступила до її переробки. Щоб надати будівлі більш сучасного вигляду та “стерти” свідчення не надто славного минулого, ентузіастам довелося чимало попрацювати. Зокрема, вони знесли кілька стін, зміцнили будівлю балками, замінили ізоляцію, модернізували сантехніку, системи електропостачання та вентиляції. Крім того, було замінено двері та вікна.

Доля колишньої громадської вбиральні почала змінюватися на краще після того, як земельну ділянку під будівлею взяла в оренду англійська пара і приступила до її переробки. Фото взято з сайту telegraph.co.uk
Доля колишньої громадської вбиральні почала змінюватися на краще після того, як земельну ділянку під будівлею взяла в оренду англійська пара і приступила до її переробки. Фото взято з сайту telegraph.co.uk

Завдяки їхнім зусиллям покинута вбиральня перетворилася на затишний будинок з однією спальнею, ванною, вітальнею, маленькою кухнею та підлогою з підігрівом. За підрахунками архітектора, вартість такого перепланування та ремонту склала б 35 тис. фунтів стерлінгів, однак парі вдалося заощадити 30 тис. за рахунок того, що всі ремонтні роботи вони проводили власними силами у вільний від роботи час.

Пані Вудхаус розповідає, що сусіди часто називають їх “парою, яка живе в туалеті”. “Проте, зараз ми живемо в затишному будиночку з видом на море, який раніше був туалетом”.

В даний час невгамовна пара займається облагодженням саду. “Міська рада дозволила нам відгородити стільки землі, скільки ми бажаємо, адже в такому випадку їм доведеться косити траву на значно меншій території, - розповів пан Пек. - Цього літа ми вперше зможемо милуватися різноманіттям кольорів власноручно висаджених рослин, які до того ж стримуватимуть вітер та солоні бризки з моря”.

Джерело: telegraph.co.uk


Інші новини розділу