Модним дизайнером можна стати і в десятилітньому віці Автор: Lesly · Опубліковано: 05.05.2010 12:23 · Розділ: Життя

Модним дизайнером можна стати в зовсім юному віці. Це довела десятилітня школярка із Каліфорнії Сесілія Касіні, яка вже не перший рік випускає власний одяг для дітей від 4 років та підлітків до 18 років. Дівчинку називають наймолодшим фешн-дизайнером у світі.

А почалося все ще п'ять років тому, коли Сесілія почала “перешивати” на себе одяг старшої сестри. На шестиліття їй подарували швейну машинку і дівчинка всерйоз взялася опановувати такий складний предмет як моделювання одягу. Минулого року був проведений перший показ мод юної дизайнерки, після якого було розкуплено багато речей від Сесілії Касіні.

Творчий злет дизайнерки почався з “перешивання” на себе одягу старшої сестри. Фото взято з сайту odditycentral.com
Творчий злет дизайнерки почався з “перешивання” на себе одягу старшої сестри. Фото взято з сайту odditycentral.com
Сьогодні Сесілія - знаменитий дизайнер дитячого та молодіжного одягу
Сьогодні Сесілія - знаменитий дизайнер дитячого та молодіжного одягу

Сьогодні модні витвори каліфорнійської майстрині стають все більш популярними і кожен бажаючий може придбати одяг на її власному офіційному сайті, а також на спеціалізованих модних показах.

Кілька днів тому Сесілія, яка у своїй творчості орієнтується на досягнення Коко Шанель, представила свою нову колекцію. Серед шанувальників творчості юної дизайнерки є навіть 17-річна співачка і актриса Майлі Сайрус, яка була особисто присутньою на проведеному 2 травня в Санта-Моніці показі моделей Касіні.

Джерело: odditycentral.com


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.