Австралійці ставляться до політиків так само, як до бездомних та товстунів Автор: Lesly · Опубліковано: 03.05.2010 14:17 · Розділ: Цікаві факти

Австралійські психологи вирішили з’ясувати, яка категорія людей найбільш за всіх інших дратує їхніх співвітчизників. Для цього вони провели низку опитувань за участю студентів.

У першому з трьох опитувань науковці запропонували студентам зазначити ступінь відрази до людей, які відносяться до різних соціальних станів та мають різні недоліки: учасники висловлювали своє ставлення до чорношкірих, курців, алкоголіків, безробітних, які живуть на державну допомогу, переможців лотерей, бездомних, наркоманів та інших.

Товстунів зневажають через те, що завдяки зусиллям волі вони могли б уникнути своєї участі. Фото взято з сайту photos2view.com
Товстунів зневажають через те, що завдяки зусиллям волі вони могли б уникнути своєї участі. Фото взято з сайту photos2view.com

Аналіз анкетних даних засвідчив, що найнижчий рейтинг отримали люди, які з допомогою сили волі могли б уникнути такої участі: це, в першу чергу, товстуни, хоча не далеко втекли від них бездомні та політики.

Під час другого та третього опитування вчені замінили слово "товстий" на "жирний", щоправда результати дослідження від цього не змінилися. "Ставлення до товстих людей, набагато погіршилося за останній час", - підсумовують вчені.

Психологи переконані, що мода на струнке та підтягнуте тіло, яка з'явилася на початку 80-х років, вже перетворилася на стійкий стереотип, саме тому молодь настільки негативно ставиться до людей з надмірною вагою.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу