Надмірне споживання фруктози небезпечне для здоров'я Автор: Lesly · Опубліковано: 30.04.2010 15:46 · Розділ: Медицина

Тютюнопаління та споживання фруктози у великих кількостях провокує виникнення жирового неалкогольного захворювання печінки, яке на сьогодні є найпоширенішою хворобою природного фільтру людського організму. До таких висновків прийшли науковці з барселонської клінічної лікарні (Іспанія).

Мінімальна фізична активність, особливо серед жителів мегаполісів, та постійне збільшення споживання продуктів з високим вмістом жирів загострює цю проблему ще більше.

Фруктоза засвоюється тільки клітинами печінки, а її надлишок в організмі може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. Фото взято з сайту sweet-life.ru
Фруктоза засвоюється тільки клітинами печінки, а її надлишок в організмі може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. Фото взято з сайту sweet-life.ru

Керівник дослідження Рамон Баталлер та його колеги вивчали вплив зазначених факторів на печінку, проводячи експерименти на пацюках. В результаті вони прийшли до висновку, що нікотин та високий вміст у раціоні фруктози ведуть до розвитку ожиріння та жирового неалкогольного захворювання печінки.

Сьогодні лікарі все частіше закликають людей слідкувати за своїм раціоном, не піддаючись на хитрощі рекламщиків. За їхніми даними, за останні 50 років споживання фруктози збільшилося вдесятеро.

Фруктоза, або плодовий цукор міститься практично у всіх солодких ягодах та фруктах і безперечно є дуже корисною для людини. Часто її використовують у приготуванні солодких делікатесів, оскільки вона майже вдвічі солодша за звичайний цукор. Останнім часом все більше людей переходять на фруктозу як альтернативу звичайним підсолоджувачам. Однак, треба пам'ятати, що ця речовина засвоюється тільки клітинами печінки, а її надлишок в організмі може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу