Гострі страви сприяють схудненню Автор: Lesly · Опубліковано: 04.05.2010 15:01 · Розділ: Краса і здоров'я

Здатність червоних і зелених стручків гострого перцю викликати підвищення температури і пітливість американські вчені пояснюють стимуляцією теплообміну в тканинах. Цей ефект, запевняють експерти, можна використовувати для ефективного схуднення.

Такі висновки вчені зробили по результатах дослідження, в якому прийняли участь 34 панянки із надмірною вагою. Протягом 28 днів учасниці вживали тільки низькокалорійні продукти та пігулки для схуднення. Треба сказати, що одна група вживала традиційні ліки для боротьби із зайвою вагою. Натомість іншій давали аналог екстракту гострого перцю без "вогненних" властивостей.

Здатність гострого перцю стимулювати теплообмін в тканинах можна використовувати для ефективного схуднення. Фото взято з сайту wikimedia.org
Здатність гострого перцю стимулювати теплообмін в тканинах можна використовувати для ефективного схуднення. Фото взято з сайту wikimedia.org

Вже через кілька годин після прийому диво-пігулок на основі перцю проявлялися корисні для втрати ваги властивості цієї рослини. При цьому, в порівнянні з дією звичайних засобів для схуднення, витрати енергії зростали вдвічі. Саме тому, "перцева" група в підсумку скинула в 1,5 разу більше ваги ніж інші учасниці.

Екстракт гострого перцю підвищує метаболізм в тканинах, що перешкоджає накопиченню жирових відкладень. Головна активна речовина гострого перцю – капсаїцин, проте, не менш корисний і солодкий перець, який містить нейтральний варіант даного алколоїда - дигідрокапсіат.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.