Свіжі соки - відмінне джерело поживних речовин Автор: Lesly · Опубліковано: 01.05.2010 14:16 · Розділ: Краса і здоров'я

Лікарі-педіатри з Університету штату Луїзіани вивчали раціон дітей віком від 2 до 5 років. Особливу увагу при цьому вони сфокусували на впливі на дитяче здоров’я соків-фреш. Як показали результати дослідження, що тривало 3 роки, 100% плодові екстракти зміцнюють імунітет хлопчиків та дівчаток, а також знижують ризик виникнення ожиріння.

Фруктові соки-фреш не тільки не шкодять маленьким дітям, але і приносять неоціненну користь їхньому здоровю. Фото взято з сайту webmd.com
Фруктові соки-фреш не тільки не шкодять маленьким дітям, але і приносять неоціненну користь їхньому здоровю. Фото взято з сайту webmd.com

В ході трирічного спостереження за маленькими учасниками дослідження, фахівці виявили існування сильного взаємозв'язку між споживанням фруктових напоїв та щоденним отриманням норми поживних речовин та харчових волокон. Зокрема, діти, які вживали натуральні соки, отримували значно більше корисних речовин, ніж їх однолітки, що віддавали перевагу іншим напоям. Домашні соки містять набагато більше вітаміну C, калію та магнію ніж штучні суміші з прилавку магазину. Крім того, в натуральних продуктах менше цукру, а тому і значно нижчим є ризик розвитку ожиріння.

Керівник дослідження, доктор Керол О’Ніл, зазначає, що для нормального розвитку дітям надзвичайно необхідний повний комплекс вітамінів та мінералів і саме свіжі соки здатні виповнити цю потребу. Треба сказати, що доктор О’Ніл не погоджується із думкою колег, що від кислоти, якої в будь-якому фрукті міститься чимало, псуються зуби, а порівняно високий вміст цукру призводить до набирання ваги. Вона переконує, що натуральний сік гарно засвоюється і не має (за винятком індивідуальної непереносимості) практично ніяких протипоказань.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.