Чоловіки сприймають жінок в бікіні, як неживі предмети Автор: Lesly · Опубліковано: 30.04.2010 14:39 · Розділ: Наука

Американські психологи з Прінстонського університету стверджують, що чоловіки сприймають жінку у купальнику, як неживий предмет.

З наближенням сезону відпусток панянки все частіше заходять до магазинів, щоб придбати пляжну обновку, яка не тільки забезпечить рівномірний загар, але й притягуватиме погляди представників протилежної статі.

Жіночі тіла, прикриті тонкими смужками тканини, активують у чоловіків ділянки кори мозку, відповідальні за сприйняття неживих обєктів
Жіночі тіла, прикриті тонкими смужками тканини, активують у чоловіків ділянки кори мозку, відповідальні за сприйняття неживих обєктів

Леді в бікіні і справді по-особливому діють на чоловіків, однак активізуються при цьому ділянки мозку, які приймають участь у виборі … нового автомобіля, дорогого будинку та інших предметів розкоші. До таких висновків вчені прийшли, демонструючи добровольцям чоловічої статі фотографії жінок в купальниках. Одночасно з цим вівся аналіз роботи мозку учасників, по результатах якого було встановлено, що жіночі тіла, прикриті тонкими смужками тканини, активували ділянки кори мозку, відповідальні за сприйняття неживих об'єктів.

Керівник дослідження Сьюзан Фіск зізналася, що результати експерименту шокували навіть її. За словами Фіск, чоловіки не ідентифікують жінок в купальниках, як живих істот, оскільки ділянки мозку, здатні оцінювати емоції, помисли та вчинки інших людей, не працюють при погляді на роздягнених дівчат.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.