Лікарі вивчають феномен людини, яка 70 років прожила без їжі та води Автор: Lesly · Опубліковано: 30.04.2010 13:31 · Розділ: Цікаві факти

Індійські медики вивчають феномен людини, що може жити без їжі та води. 82-літній Прахлад Джані зараз перебуває під наглядом лікарів в окремій палаті однієї з лікарень Ахмедабаду (Гуджарат). Якщо слова чоловіка про його здатність жити тільки за рахунок духовних сил підтвердиться, це дасть можливість врятувати безліч людських життів під час стихійних лих, а також допоможе виживати людям з невеликою кількістю води та їжі, стверджують фахівці.

На даний момент Джані вже шостий день поспіль живе без їжі та води під пильним наглядом людей в білих халатах, які стверджують, що поки не виявили жодних негативних наслідків для здоров’я літнього чоловіка внаслідок голодування чи зневоднення.

Прахлад Джані з семи років веде життя мандрівного садху і вже 70 років живиться виключнодуховною
Прахлад Джані з семи років веде життя мандрівного садху і вже 70 років живиться виключнодуховною

Про себе Прахлад Джані розповідає, що з семи років веде життя мандрівного садху (свого роду ченця-аскета) і вже 70 років живиться виключно "духовною їжею", небесним еліксиром, який йому подає богиня через отвір у піднебінні. Треба сказати, що один із місцевих лікарів, який займається вивченням надприродних здібностей у людей підтвердив наявність незвичайних можливостей у садху, проте багато інших медиків зробили висновок, що Прахлад – звичайний сільський шахрай.

За свідченням лікаря, який оглядав Джані в 2003 році, чоловік прожив без їжі та води 10 днів. При цьому, було встановлено, що сеча, після формування у сечовому міхурі, повторно вбиралася його організмом. Однак, вірогідність того, що Прахлад вже роками живе без їжі була піддана сумніву, оскільки в кінці експерименту в чоловіка було зафіксоване незначне зниження ваги.

Цього разу медики наглядатимуть за садху протягом 15 днів. За цей період вони очікують побачити певні ознаки ослаблення м’язів, серйозного зневоднення, зниження ваги, тощо.

В Індії постами тривалістю до восьми днів нікого не здивуєш: це частина релігійного поклоніння богам серед індуїстів та джайністів; при цьому, віруючі не переживають жодних негативних наслідків тривалого голодування.

Джерело: telegraph.co.uk


Інші новини розділу