Збої в роботі техніки руйнують психіку користувачів Автор: Lesly · Опубліковано: 29.04.2010 12:21 · Розділ: Краса і здоров'я

Американські дослідники виявили, що тривала робота за комп’ютером може призвести до виникнення так званого синдрому інформаційного стресу. Цей психічний розлад спостерігається у двох третин користувачів ПК, більш того кількість таких хворих з кожним днем зростає.

Основні причини виникнення стресів у людей, які працюють з комп’ютерами та користуються Інтернетом, в першу чергу пов’язані з технічними складностями і збоями, а також із постійним роздратуванням внаслідок затримок в роботі ПК, повільного відображення web-сторінок та проблем, що виникають у результаті зараження вірусами.

Відхилення в роботі ПК викликають стреси так само, як і неприємності в реальному житті
Відхилення в роботі ПК викликають стреси так само, як і неприємності в реальному житті

Як свідчать результати опитування, проведені за участю 694 любителів цифрових пристроїв, 78% респондентів зізналися, що "технічні" проблеми спричинюють постійні тривоги та відбирають вільний час.

Загалом, на допомогу Інтернету в особистому житті покладаються 94% респондентів, спілкуючись у такий спосіб з друзями і шукаючи партнерів для близьких стосунків. При цьому, 2/3 з опитаних людей зізналися, що за минулий рік таке активне віртуальне життя принесло їм більше неприємностей, ніж користі.

Такі результати опитування дослідники пояснюють тим, що відхилення в роботі ПК викликають стрес так само, як і неприємності в реальності.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.