Японці обирають супутника життя по групі крові Автор: Lesly · Опубліковано: 29.04.2010 10:04 · Розділ: Цікаві факти

В Японії, стверджується у виданні "Навколо Світу" існує дискримінація по групі крові. Мешканці країни переконані, що група крові впливає не тільки на характер людини, але й на її особисте життя та успіхи на роботі. Саме тому, роботодавець може не прийняти людину на роботу, якщо його не влаштовує група крові потенційного працівника.

Цікаво й те, що молодь обирає собі партнерів не по гороскопу, а за знову ж таки за групою крові. Вони переконані, що люди з першою групою рішучі та самовпевнені; найбільш надійними вважаються особи з другою групою, крім того, ці люди схильні до самопожертви, однак вони замкнуті та неспокійні. А тим, хто хоче бачити біля себе в міру егоїстичного та розумного партнера варто звернути увагу на людей з третьою групою крові. Носії четвертої групи зазвичай врівноважені і занадто вимогливі до себе та оточуючих.

Японці не будують близьких відносин, не знаючи групи крові потенційного партнера. Фото взято з сайту internetsiao.com
Японці не будують близьких відносин, не знаючи групи крові потенційного партнера. Фото взято з сайту internetsiao.com

Треба сказати, що певна залежність між характером людини, її поведінкою та групою крові справді існує. Принаймні в цьому переконані американські дослідники з Північної Дакоти. В ході досліджень, вони прийшли до висновку, що сексуальна орієнтація людини може бути пов'язана з групою крові і резус-фактором. За їхніми словами, друга група крові здебільшого властива людям традиційної орієнтації. А серед гомосексуалістів і лесбіянок набагато частіше зустрічаються особи із негативним резус-фактором у порівнянні з людьми традиційної орієнтації.

Цікаво і те, що резус-фактор крові людини може змінюватися. Про це повідомили вчені з Бразилії, провівши дослідження серед пацієнтів, яким було проведено пересадку печінки або селезінки. Як виявилося, ймовірність зміни резус-фактора з негативного на позитивний і навпаки існує в 12% випадків. Група крові при цьому залишається незмінною.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу