Сміх може розглядатися як альтернатива спорту Автор: Lesly · Опубліковано: 28.04.2010 14:37 · Розділ: Краса і здоров'я

Сміх настільки ж позитивно впливає на організм людини, як пробіжка по парку. Більш того, звичка сміятися краще за фізичні навантаження знижує кров'яний тиск, позбавляє від стресу та зміцнює імунну систему. Таку заяву зробили дослідники з Університету Лома Лінда (США).

В ході експерименту чотирнадцять добровольців протягом 20 хвилин дивилися комедії. Опісля в них взяли аналізи, які засвідчили, що в учасників різко впала концентрація гормонів стресу, збільшилася кількість лейкоцитів, знизилися кров'яний тиск та рівень холестерину в крові. А ще, після сеансу сміхотерапії в учасників розігрався апетит, ніби вони повернулися з тривалої прогулянки.

Звичка сміятися краще за фізичні навантаження знижує кровяний тиск, позбавляє від стресу та зміцнює імунну систему. Фото взято з сайту icis.com
Звичка сміятися краще за фізичні навантаження знижує кровяний тиск, позбавляє від стресу та зміцнює імунну систему. Фото взято з сайту icis.com

Такі результати дають можливість використовувати сміхотерапію як засіб для зниження ризику розвитку серцево-судинних захворювань та діабету. Особливо ефективним цей метод буде для літніх людей, яким часто важко даються заняття спортом.

Керівник дослідження, доктор Лі Берк, вивчає дію сміху вже більше двох десятиліть. У середині 90-х років він довів, що сміх збільшує кількість природних лейкоцитів в організмі у онколохворих пацієнтів.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.