Дослідники встановили, що руйнує відносини між закоханими Автор: Lesly · Опубліковано: 28.04.2010 08:59 · Розділ: Цікаві факти

До всіх відомих причин, через які закохані пари можуть розійтися, дослідники додали ще одну, більш прозаїчну. Як було встановлено, навіть найміцніші почуття можуть не встояти перед … індивідуальним запахом людини.

Треба сказати, що жіноча стать більш чутлива до запахів і здатна вловити феромони потенційного партнера, незважаючи на будь-який дезодорант. Натомість чоловіки не такі чутливі і можуть не розпізнати справжнього запаху жінки за "щільною завісою" ароматичних речовин. Рішення продовжувати стосунки чи ні сильна стать приймає тоді, коли парфуми нарешті вивітрюються.

Чоловіки не можуть розпізнати справжнього запаху жінки защільною
Чоловіки не можуть розпізнати справжнього запаху жінки защільною

До таких висновків прийшли фахівці з Хімічного центру Монел (Філадельфія, США) у співпраці з вченими з університету Пенсільванії. В ході дослідження добровольців було розділено на дві групи за статевою приналежністю. Всім учасникам давали нюхати суміші ароматів; в деяких з них були присутні ледь відчутні запахи поту. В результаті експерименту було з'ясовано, що жінкам вдається практично безпомилково розпізнали чоловічі феромони, а представники сильної статі здебільшого відчували тільки сторонні аромати.

Керівник дослідження професор біохімії Джордж Преті стверджує, що сильна стать доволі часто здійснює подібні помилки, зважаючи на те, що панянки полюбляють виливати на себе цілі флакончики парфумів. Однак, природу не обдуриш: чоловік будує повноцінні та тривалі відносини тільки з партнеркою, яка підходить йому біологічно. Саме тому Преті радить панянкам не зловживати штучними ароматами, щоб потім не довелося переживати нервові стреси через розставання з надмірно розбірливим кавалером.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу