Надлишок цукру в організмі веде до передчасного старіння шкіри Автор: Lesly · Опубліковано: 27.04.2010 11:12 · Розділ: Краса і здоров'я

Італійські науковці з Центру дерматології Флоренції встановили, що надмірна пристрасть до солодощів не тільки провокує набір зайвих кілограмів, але й передчасне старіння шкіри. За їхніми словами, цукор, який входить до складу тортів, тістечок, цукерок та інших продуктів прискорює процеси утворення зморшок біля очей.

Для проведення експерименту було відібрано 120 жінок 35-ти років, стан шкіри яких ретельно вивчили фахівці. Всім учасницям запропонували дещо змінити звичний раціон, замінивши булочки, шоколадки та інші солодощі цитрусовими фруктами та ягодами. Крім того, добровольців попросили по можливості відмовитися від алкоголю та куріння.

Надмірна пристрасть до солодощів не тільки провокує набір зайвих кілограмів, але й передчасне старіння шкіри. Фото взято з сайту watoday.com.au
Надмірна пристрасть до солодощів не тільки провокує набір зайвих кілограмів, але й передчасне старіння шкіри. Фото взято з сайту watoday.com.au

Через півроку косметологи вивчили стан шкіри учасниць повторно. Як з’ясувалося, зморшки у жінок, які дещо змінили свій щоденний раціон, помітно зменшилися. Очевидні покращення спостерігалися навіть у тих панянок, які так і не змогли відмовитися від шкідливих звичок. Натомість, у представниць слабкої статі, які продовжували харчуватися як раніше (таких було 8%) кількість зморшок, особливо на повіках, помітно збільшилася.

Професор Тореллі Лотті, керівник проекту, таку закономірність пояснює дією вільних радикалів, які виробляються в організмі як наслідок незбалансованого харчування та надлишку цукру. Вплив вільних радикалів може призвести до розпаду колагену і еластину, в результаті чого шкіра втрачає свою пружність та еластичність і виникають зморшки. В цьому плані особливо небезпечним є рафінований цукор, який міститься у безалкогольних напоях і різних продуктах, приготованих при високих температурах (понад 225 градусів).

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.