В Лондоні вибоїни на дорогах засаджують квітами Автор: Lesly · Опубліковано: 27.04.2010 08:56 · Розділ: Цікаві факти

Житель Лондона знайшов оригінальний спосіб боротьби із вибоїнами на дорогах: Стів Уін засаджує ями, які з’явилися на шосе після зими, квітами.

Чоловік стверджує, що у такий спосіб він висловлює своє невдоволення станом лондонських доріг після суворої зими. "Вибоїни на дорогах загрожують безпеці велосипедистів. Я, наприклад, кілька разів ледь не впав зі свого велосипеда. Мені подобається займатися квітами - я завзятий садівник, тому й вирішив діяти", - пояснив Уін.

Висадивши квіти у вибоїну, садівник іноді прикрашає клумбу іграшковими меблями та іншими предметами. Фото взято з сайту thepotholegardener.com
Висадивши квіти у вибоїну, садівник іноді прикрашає клумбу іграшковими меблями та іншими предметами. Фото взято з сайту thepotholegardener.com

Ентузіаст роз'їжджає по столиці Великобританії на велосипеді з розсадою цикламенів та нарцисів, а коли йому на очі потрапляє яма, то зупиняється і висаджує квіти у вибоїну. Іноді, поряд з такими "клумбами" Уін розкладає іграшкові меблі та інші предмети.

"Я намагаюся висаджувати яскраві квіти, щоб водії могли побачити їх. А за старання мені достатньо посмішки велосипедиста, який раптом помітить мою міні-клумбу на дорозі", - зазначив садівник-ентузіаст.

Помилуватися лондонськими міні-клумбами можна на офіційному сайті Стіва Уіна.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу