Японці анансували 3D-комп'ютер-моноблок Автор: Lesly · Опубліковано: 26.04.2010 08:54 · Розділ: Техніка

Компанія NEC повідомила про вихід на ринок персонального комп'ютера з тривимірним дисплеєм, розробленого за принципом "все в одному".

Незважаючи на порівняно тривалу історію розвитку тривимірних дисплеїв для PC і 3D-панелей для домашніх кінотеатрів, вони так і не набули широкого розповсюдження, частково внаслідок обмеженої кількості контенту. Ситуація почала змінюватися на краще з виходом на екрани фільму "Аватар" Джеймса Кемерона. Саме тому керівництво NEC вирішило знову повернутися до теми тривимірних комп’ютерів: новий настільний PC-моноблок від виробника оснащено рідкокристалічним 3D-екраном.

Для перегляду картинки на тривимірному дисплеї потрібні поляризовані окуляри. Фото взято з сайту gizmag.com
Для перегляду картинки на тривимірному дисплеї потрібні поляризовані окуляри. Фото взято з сайту gizmag.com

Для перегляду картинки на ньому потрібні поляризовані окуляри, які трохи дешевші за стереоскопічні окуляри, що зазвичай використовуються для перегляду 3D-стрічок на новітніх зразках екранів.

Цікаво і те, що комп'ютер оснащено програмами, які перетворюють в тривимірний вигляд навіть двомірний фото- і відео контент, а також софтом, що працює з тривимірною графікою і 3D-телебаченням.

Крім того, моноблок може похвалитися ще й програвачем Blu-ray. Інші технічні подробиці поки не розголошуються.

Джерело gizmag.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.