Японці розробили робота-поводиря Автор: Lesly · Опубліковано: 23.04.2010 13:27 · Розділ: Нові технології

В Японії сконструювали робота для людей похилого віку. Robovie R3 став спільною розробкою компанії Vstone та фахівців з японського інституту ATR. Новий робот став останньою версією платформи, яка розроблялася дослідниками протягом декількох років.

Robovie R3 здатен вести людину за руку. Фото взято з сайту zhelezyaka.com
Robovie R3 здатен вести людину за руку. Фото взято з сайту zhelezyaka.com

В минулому році новатори представили робота Robovie II, який запрограмований допомагати при покупках у магазині. Основною особливістю нової моделі Robovie є те, що він здатен вести людину за руку, при цьому, його вага складає 35 кг, а зріст не перевищує 1 метра. Робот обладнаний 11 тактильними сенсорами, відеокамерами та двома мікрофонами.

Розробники мають намір продавати Robovie R3 в якості робочої платформи. Охочим придбати такого помічника доведеться віддати небагато-немало - 40 тис. доларів США. На відео можна подивитися, як робот справляється зі своїми обов’язками.

Джерело: zhelezyaka.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.