Всі люди народжуються чемпіонами Автор: Lesly · Опубліковано: 23.04.2010 10:07 · Розділ: Цікаві факти

Дослідники з’ясували, що практично всі люди приходять на цей світ з вродженими схильностями до спорту та фізичної активності. Однак з часом ці задатки пропадають під впливом негативного оточення.

Для того, щоб дитина досягла чудових результатів у спорті батьки, вчителі та однолітки повинні підтримувати прагнення дитини до спортивних перемог. А гіперактивність, яка часто спостерігається в юному віці, експерти розглядають як ознаку майбутнього чемпіона. Часто таких малюків називають "непосидами" і всіма доступними способами намагаються "вибити" з них невгамовність.

Всі люди приходять на цей світ з вродженими схильностями до спорту та фізичної активності. Фото взято з сайту tullyrunners.com
Всі люди приходять на цей світ з вродженими схильностями до спорту та фізичної активності. Фото взято з сайту tullyrunners.com

Вивчивши поведінку 100 пар близнят, дослідники з Лондонського університету встановили причини формування спокійної або темпераментної вдачі: у всьому винна спадковість. Як відомо, далеко не у всіх близнюків генетичний набір однаковий. Тому у деяких вивчених парах одне дитя було більш рухливим, а інше схильне до малорухливого способу життя.

В результаті психологічних тестів, які пройшли близнюки, з’ясувалося, що всі вони можуть проявляти стільки енергійності, скільки їм дозволяють вдома та в школі. Таким чином з плином часу характери близнюків зрівнюються, що не узгоджується з їхніми фізичними можливостями, закладеними природою.

Підсумувавши результати роботи, керівник дослідження, професор Джейн Уордл, ще раз наголосила на необхідності індивідуального підходу до виховання дітей. А весь дитячий невгамовний темперамент можна направити у корисне русло, залучивши підростаюче покоління до занять спортом.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу