Тінейджери віддають перевагу спілкуванню з допомогою SMS Автор: Lesly · Опубліковано: 23.04.2010 08:59 · Розділ: Суспільство

Практично половина підлітків у Сполучених Штатах щоденно складають та відправляють не менше п'ятдесяти SMS-повідомлень на добу, що становить півтори тисячі на місяць, свідчить результати дослідження в рамках проекту "Інтернет і американське життя.

Частка підлітків у США, які щоденно відправляють хоча б одне повідомлення, за період з березня 2008 по вересень 2009 року збільшилася з 38% до 54%. А кожен третій молодий американець щодня відправляє більше сотні повідомлень в день, тобто три тисячі за місяць. Таким чином текстові повідомлення стали основним засобом спілкування серед тінейджерів, залишивши далеко позаду електронну пошту, пейджери і навіть звичайні розмови.

Найбільш активно сервісом SMS-повідомлень користуються дівчата віком 14-17 років. Фото взято з сайту topnews.in
Найбільш активно сервісом SMS-повідомлень користуються дівчата віком 14-17 років. Фото взято з сайту topnews.in

Найбільш активно сервісом SMS-повідомлень користуються дівчата віком 14-17 років: у середньому 100 повідомлень на день. Хлопчики молодші 14 років відправляють найменше повідомлень, але й ця цифра доволі значна - 20 повідомлень на добу.

Дослідники були надзвичайно вражені такими результатами, проте спробували знайти цьому пояснення. Цілком імовірно, що підлітки в першу чергу потребують не розмов, а лише бажають висловити свої емоції, для чого телефонні розмови та листування підходить не найкраще. Звісно, нерозумно телефонувати, щоб сказати: "Мене дістав цей урок". Подорослішавши, вони навряд чи будуть відправляти по сто повідомлень щодня, переконані науковці.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.