Надмірне захоплення пивом може спричинити рак Автор: Lesly · Опубліковано: 22.04.2010 14:35 · Розділ: Краса і здоров'я

Результати соціологічного опитування, проведеного в Уельсі засвідчили, що 96 відсотків чоловіків не знають про те, надмірне захоплення пивом, результатом якого є відкладення жиру в області живота через підвищення в організмі рівня жіночого гормону естрогену, є фактором розвитку таких захворювань як рак, діабет другого типу та патології серця.

Ожиріння в чоловіків по жіночому типу, яке зазвичай спостерігається в любителів пива, становить величезну загрозу для здоров’я, оскільки є ризиком розвитку смертельно небезпечних захворювань. Фото взято з сайту solsearch.us
Ожиріння в чоловіків по жіночому типу, яке зазвичай спостерігається в любителів пива, становить величезну загрозу для здоров’я, оскільки є ризиком розвитку смертельно небезпечних захворювань. Фото взято з сайту solsearch.us

При цьому, понад дві третини респондентів визнали, що мають зайву вагу і надмірні жирові відкладення в області живота і талії. Керівник Британського кардіологічного фонду Майк Нептон нагадав, що ожиріння в чоловіків по жіночому типу становить величезну загрозу для здоров’я, оскільки є ризиком розвитку смертельно небезпечних захворювань.

"Це безпечне, на перший погляд, накопичення жирових відкладень довкола талії становить серйозну загрозу для вашого здоров’я. Коли ви відпочиваєте, ваш організм змушений посилено працювати, щоб вивести надлишок гормонів та інших хімічних речовин, які здатні викликати захворювання", - заявив доктор Нептон.

"Першим кроком до здорового життя може стати звичка вимірювати сантиметровою стрічкою об'єм талії", - порекомендував фахівець.

Джерело: walesonline.co.uk


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.