Правильне харчування є запорукою довгого життя Автор: Lesly · Опубліковано: 22.04.2010 08:59 · Розділ: Краса і здоров'я

Британські дослідники стверджують, що звичка сучасних жінок дотримуватися дієт може мати позитивні наслідки: обмеження кількості споживаних щодня калорій здатне продовжити життя і зберегти здоров'я.

Експериментуючи із найпростішими мікроорганізмами, науковці відкрили, що зниження кількості споживання калорій продовжує час їхнього життя втричі. Метою наступного етапу дослідження буде встановити, чи може відмова від жирної їжі продовжити тривалість життя людини.

Збалансований раціон харчування здатен продовжити життя людей до 120-130 років. Фото взято з сайту hubpages.com
Збалансований раціон харчування здатен продовжити життя людей до 120-130 років. Фото взято з сайту hubpages.com

Досліди з тваринами доводять, що зниження калорійності їжі всього на 50% зводить до нуля ризик виникнення генетичних мутацій, зміцнює та тонізує весь організм. У звірів, які харчуються збалансовано, рідше виникають ракові новоутворення, серцево-судинні захворювання і проблеми з психікою.

"Оздоровлення" раціону впливає на молекулярні процеси в організмі, при цьому, оновлення і омолодження органів відбувається на клітинному рівні. Проте, необхідно пам’ятати, що калорійність їжі треба знижувати поступово.

Тим не менше, відкриття британських вчених дає підстави вважати, що правильне харчування є ключем не тільки до здорового, але й тривалого життя. За розрахунками експертів, збалансований раціон харчування здатен продовжити життя людей до 120-130 років.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.