У курців жіночої статі народжуються діти зі схильністю до безпліддя Автор: Lesly · Опубліковано: 21.04.2010 14:27 · Розділ: Наука

Британські медики стверджують, що жінки, які не припиняють палити під час вагітності, дають життя хлопчикам, схильним до безпліддя. Справа в тому, що під впливом нікотину у плода недостатньо розвивається статева система, що в майбутньому ускладнює зачаття дитини. Тому, застерігають лікарі, майбутнім матерям слід пам’ятати, що від їхнього рішення "палити чи ні" залежить здоров’я і доля майбутнього нащадка.

Хімічні речовини, які містяться в тютюновому димі, викликають патології статевих органів у хлопчиків, що практично не піддаються лікуванню. Фото взято з сайту thepregnancyguide.org
Хімічні речовини, які містяться в тютюновому димі, викликають патології статевих органів у хлопчиків, що практично не піддаються лікуванню. Фото взято з сайту thepregnancyguide.org

Річард Шарп, професор з Королівського науково-дослідного інституту Единбурга, провівши дослідження серед 80 пар, що проходять лікування від безпліддя, встановив, що у 60% чоловіків, які були нездатні мати дітей, матері були затятими курцями. Обстеження таких пар свідчить проте, що в кожному 7-му випадку проблеми із зачаттям виникають через малу кількість активної сперми у чоловіків.

На наступному етапі дослідження з'ясувалося, що більшість курців жіночої статі і на час виношування дитини не відмовлялися від цієї шкідливої звички, незважаючи на попередження, що хімічні речовини, які містяться в тютюновому димі, викликають патології статевих органів у хлопчиків, які практично не піддаються лікуванню.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.