В Каліфорнії пройшла виставка, присвячена курінню марихуани Автор: Lesly · Опубліковано: 21.04.2010 10:03 · Розділ: Події у світі

Перша у США виставка, присвячена курінню марихуани, відбулася в Каліфорнії. Метою заходу стала боротьба за легалізацію вживання марихуани в медичних цілях. "Ми зібралися тут, щоб поговорити про зміну деяких з існуючих законів, але не для того, щоб порушувати закон", - підкреслив організатор виставки Боб Кацман.

Крім того, відвідувачі заходу змогли ознайомитися з методами вирощування марихуани у домашніх умовах, а також взяти участь в обговоренні питань щодо легалізації наркотику в рекреаційних цілях. Хворі, яким в лікарських цілях рекомендується вживання канабісу, могли покурити марихуану та ознайомитися з різними з продуктами з цієї рослини.

В Окленді одному пацієнтові дозволено мати до 72 кущів коноплі у закритому приміщенні та до 20 кущів на відкритому повітрі. Фото взято з сайту cannabis-pictures.com
В Окленді одному пацієнтові дозволено мати до 72 кущів коноплі у закритому приміщенні та до 20 кущів на відкритому повітрі. Фото взято з сайту cannabis-pictures.com

Вживання марихуани в медичних цілях дозволено в п'ятнадцяти американських штатах, в тому числі і в Каліфорнії. Тут лікарі призначають цей препарат пацієнтам хворим на рак та інші серйозні недуги, а також при депресіях та безсонні. Однак, вживати наркотик у громадських місцях та в присутності дітей суворо заборонено.

В січні, після того як муніципалітет Окленда (штат Каліфорнія) офіційно дозволив людям, яким медики рекомендують застосовувати марихуану, самостійно вирощувати коноплю, в місті з’явився гіпермаркет iGrow, де можна знайти все необхідне для тих, хто вживає рослину в медичних цілях: за рецептом лікаря тут можна придбати готову продукцію з сертифікатами якості та устаткування для теплиць і все необхідне для вирощування коноплі в домашніх умовах. Власник магазину стверджує, що iGrow завдасть нищівного удару по "чорному ринку" легких наркотиків.

На сьогоднішній день в Окленді одному пацієнтові дозволено мати до 72 кущів коноплі у закритому приміщенні, до 20 кущів на відкритому повітрі і зберігати до 1,3 кг сухої марихуани, якщо власник використовує її виключно для власних потреб.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу