В Австралії придумали незвичайний спосіб боротьби зі шкідниками Автор: Lesly · Опубліковано: 19.04.2010 13:24 · Розділ: Екологія

В кафе австралійського міста Мілдура, розташованого в штаті Вікторія в меню з'явилася нова страва: піца з начинкою із сарани, повідомляє ресурс ABC News. Відому на весь світ італійську страву зі шкідниками готують і в кількох інших регіонах країни, де спостерігається масштабне нашестя сарани.

А незвичайна ідея "утилізації" шкідників належить мерові міста Мілдура Глену Мілну, який вирішив не просто знищувати комах, а відловлювати з допомогою пластикових мішків для сміття для подальшого використання у кулінарній справі. Щоправда, чи користується піца з сараною популярністю у місцевих жителів, не уточнюється.

В Австралії сарану не просто знищують, а відловлюють з допомогою пластикових мішків для сміття для подальшого використання у кулінарній справі. Фото взято з сайту howstuffworks.com
В Австралії сарану не просто знищують, а відловлюють з допомогою пластикових мішків для сміття для подальшого використання у кулінарній справі. Фото взято з сайту howstuffworks.com

Сарана почала поширюватися по Зеленому континенту після тривалого періоду проливних дощів. Станом на середину квітня від нашестя страждала територія площею 500 тисяч квадратних кілометрів. За прогнозами експертів, вже найближчим часом популяція сарани зросте ще більше.

Треба сказати, що Австралія не стала початківцем у цій справі: дорогі ресторани та маленькі забігайлівки в постійному меню яких можна знайти страви із саранчі, працюють в багатьох країнах світу.

А люди, які вже наважилися спробувати цей незвичний продукт, стверджують, що сарана відразлива тільки на вигляд, а на смак не гірша за звичайного річкового рака. В Мексиці смажених коників їдять як попкорн, запевняючи, що це дуже корисно для здоров'я.

Джерело: rtkorr.com


Інші новини розділу