Італійці знайшли альтернативу пластичній хірургії Автор: Lesly · Опубліковано: 19.04.2010 10:06 · Розділ: Нові технології

Італійські вчені на чолі з Франческо Ковалі з університету Мілана відкрили революційний спосіб омолодження, що здатен відновлювати не тільки поверхневі, але й глибокі тканини. Більш того, новий метод не вимагає жодних хірургічних втручань: зморшки розгладжуються під дією інтенсивного світла.

Науковці проводили сеанси зі світлом високої частоти, яке спрямовували на в'янучі ділянки шкіри. Вже через кілька тижнів шкірні покриви учасників експерименту, серед яких були чоловіки та жінки віком від 45 до 60 років, виглядали молодше, а кількість зморшок суттєво зменшилася.

Інтенсивні промені світла здатні омолоджувати шкіру. Фото взято з сайту plasticsurgerymontreal.com
Інтенсивні промені світла здатні омолоджувати шкіру. Фото взято з сайту plasticsurgerymontreal.com

Таку фантастичну дію світла вчені пояснюють тим, що світлові промені, потрапляючи в тканини, ініціюють зміни молекулярного складу клейкої рідини, що розташовується на поверхні еластинових волокон. Ці білкові структури забезпечують тонус шкіри, еластичність стінок кровоносних судин, серця та інших органів. Потужні світлові промені випаровують рідину, даючи можливість клітинам самовідновлюватися.

Косметологи з Мілану переконані, що нова методика є кращою і більш безпечною альтернативою ботоксу та кругової підтяжки обличчя.

А нещодавно пластичні хірурги прийшли до висновку про передчасну появу морщин довкола рота внаслідок пристрасті до жувальних гумок. За підсумками низки експериментів, часте вживання гумки обертається "надлишковими навантаженнями" на певні групи м'язів, що веде до втрати еластичності в цих тканинах і шкірі та призводить до появи зморшок, які іноді нездатна виправити навіть пластична хірургія.

Джерело: ostrovok.biz


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.