Захоплення пірсингом може свідчити про розумові розлади Автор: Lesly · Опубліковано: 13.08.2010 10:01 · Розділ: Краса і здоров'я

Сьогодні все частіше доводиться чути про те, що надмірне захоплення пірсингом – це привід скористатися психологічними послугами. Звісно, в цьому випадку мова не йде про сережки у вухах чи проколений пупок.

Психіатри, опираючись на результати численних досліджень, стверджують, що бажання прикрасити себе є цілком природним і мінімальний пірсинг не може розглядатися як ознака психічних розладів. Адже це не тільки можливість виділитися з натовпу: з терапевтичної точки зору іноді такі незначні зміни зовнішності корисні для людської психіки.

Надмірне захоплення пірсингом свідчить про психічні розлади
Надмірне захоплення пірсингом свідчить про психічні розлади

Однак, масштабні зміни зовнішнього вигляду за допомогою татуювання, пірсингу чи шрамування в більшості випадків свідчать про певні розумові відхилення. Зокрема, надмірна пристрасть до пірсингу може розповісти про негативні настрої людини, схильність до депресій і навіть суїциду. У підлітковому віці будь-який пірсинг зазвичай асоціюється з антисоціальною поведінкою.

В наш час мода на пірсинг стала майже звичайним явищем, завдяки чому зв'язок між відхиленнями у психіці і бажанням виділитися в такий спосіб стає слабшим. Тим не менше, в найбільш радикальних проявах захоплення пірсингом, вчені схильні вбачати психічні розлади.

Спонсор поста: Косметологическая клиника


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.