На випускний в … обгортках від жувальної гумки Автор: Lesly · Опубліковано: 16.04.2010 13:21 · Розділ: Цікаві факти

Елізабет Расмусон, учениця середньої школи в місті Гарнер (штат Айова) планує з'явитися на випускному вечорі в досить незвичайному вбранні. Всіх присутніх дівчина має намір вразити власною майстерністю: спеціально до цієї пам’ятної події вона пошила сукню з. .. обгорток від жувальної гумки.

За словами молодого "дизайнера", їдея створення незвичного вбрання з біло-синіх упаковок від жуйки з’явилася після того, як вона почула про не менш незвичайний наряд "витканий" з ізоляційної стрічки.

Спеціально до випускного балу дівчина власноруч пошила сукню з обгорток від жувальної гумки. Фото взято з сайту ami-tass.ru
Спеціально до випускного балу дівчина власноруч пошила сукню з обгорток від жувальної гумки. Фото взято з сайту ami-tass.ru

А "матеріал" для майбутньої сукні завбачлива дівчина почала збирати ще в серпні минулого року. В цьому їй допомагав її приятель, який теж вирішив спробувати себе в якості кравця і самостійно пошив своїй подрузі жилет - з того ж таки матеріалу.

Однак, відповісти на запитання скільки обгорток було затрачено для пошиття цього наряду, Елізабет не змогла, сказавши тільки, що після 200 упаковок просто перестала рахувати.

Зважаючи на те, що "обгортки" від жуйки - доволі ненадійний матеріал, на власноруч пошиту сукню та подарований приятелем жилет дівчина має намір надіти ще і кардиган, щоб бува під час запальних танців не залишитися без одягу.

Джерело: ami-tass.ru


Інші новини розділу