В Коста-Ріці з’явиться третій вихідний, але тільки для жінок Автор: Lesly · Опубліковано: 16.04.2010 12:14 · Розділ: Події у світі

В Коста-Ріці представниці прекрасної статі отримають додатковий вихідний. Про намір оголосити п'ятницю третім офіційним вихідним для всіх жінок країни повідомила перша в історії країни жінка-президент Лаура Чінчілья Міранда.

"Ми сильні, навіть якщо здаємося слабкими. Ми багато чого вміємо, ми наполегливі і ніколи не здаємося. Як перший костаріканський президент жіночої статі, я хочу вшанувати всіх жінок країни третім вихідним днем на тиждень, в нагороду за ваші зусилля", - повідомила про своє рішення президент під час зустрічі з жінками з центрального регіону країни.

Про намір оголосити пятницю третім офіційним вихідним для всіх жінок країни повідомила перша в історії країни жінка-президент Лаура Чінчілья Міранда. Фото взято з сайту mj.go.cr
Про намір оголосити пятницю третім офіційним вихідним для всіх жінок країни повідомила перша в історії країни жінка-президент Лаура Чінчілья Міранда. Фото взято з сайту mj.go.cr

Присутні були надзвичайно вражені цією новиною. "Я надзвичайно задоволена нашим новим президентом. Вже давно країна потребувала в політиці людини, яка б розуміла спосіб життя сучасної жінки, і рахувалася з цим", - коментує Паула Маковець, висококваліфікований працівник і мама, що змушена "розриватися" як і безліч інших жінок між сім'єю і роботою.

На думку нового президента, на відміну від традиційних вихідних, п'ятниця повинна стати для чарівної статі днем відпочинку не тільки від роботи, але й від ведення домашнього господарства. При цьому, чоловіки будуть змушені допомагати своїм половинкам ходити за покупками, доглядати за дітьми та брати на себе частину інших щоденних, традиційно жіночих клопотів.

Передбачається, що п'ятниця стане офіційним жіночим вихідним для працівників державних і приватних підприємств, а також для домогосподарок.

Джерело: utro.ru


Інші новини розділу