Сьогодні відзначається Міжнародний день голосу Автор: Lesly · Опубліковано: 16.04.2010 11:09 · Розділ: Пам'ятні дати

Сьогодні, 16 квітня, відзначається Міжнародний день голосу, який об'єднує чимало людей різноманітних професій: від лікарів до акторів та співаків. Відомо, що голос, разом зі слухом та зором є основним засобом спілкування, саме тому, в нашому суспільстві проблеми з голосом здатні накласти суттєві обмеження на якість життя людини.

За статистичними даними, майже 50% населення світу використовує голосовий апарат у професійній діяльності, не говорячи про те, що всі інші застосовують його як засіб спілкування. Цікаво й те, що основу голосових професій складають не співаки, а звичайні педагоги.

Основу голосових професій складають не співаки та актори, а звичайні педагоги. Фото взято з сайту nytimes.com
Основу голосових професій складають не співаки та актори, а звичайні педагоги. Фото взято з сайту nytimes.com

Вперше Міжнародний день голосу було відзначено в 1999 році в Бразилії, як національний день голосу. З того часу, в країні карнавалів це свято стало щорічним. Згодом ініціативу підхопили США, Англія, країни Євросоюзу, Аргентина та Португалія.

Основною метою дня голосу фахівці вважають необхідність привернути увагу людей до оцінки стану свого голосу, а також роз'яснення впливу шкідливих звичок на голос, правил гігієни голосу та способів запобігання захворювань голосового апарату. Сьогодні медики констатують значну поширеність захворювань голосового апарату, у тому числі поширюється і молодіє рак гортані, однією з основних причин якого є куріння.

Статистичні дані свідчать про те, що за останнє десятиліття тютюнопаління стрімко розширює свої володіння, підкоряючи різні соціальні верстви населення незалежно від віку, статевої та національної приналежності, а також місця проживання. Крім того, відзначається "омолодження" курців. Незважаючи на те, що практично всім відомо про шкідливість цієї звички, здебільшого ці знання характеризуються поверхневістю.

Джерело: inforotor.ru


Інші новини розділу

 • Сьогодні світ відзначив Міжнародний день пива

  Сьогодні світ відзначив Міжнародний день пива · lesya · 07.08.2015 23:05

  Сьогодні світ відзначає незвичне свято - Міжнародний день пива (англійською International Beer Day). Свято є неофіційним, але за вісім років свого існування воно нбуло небувалого розмаху, перетворившись з невеликого фестивалю на масштабне дійство, яке святкують на п’яти континентах.

  Міжнародний день пива, за уже усталеною традицією, відзначають в першу п’ятницю серпня. А засновником дійства став Джесс Авшаломов, один власник бару в американському місті Санта-Круз. Літній період Джесс вибрав тому, що, по-перше, на вулиці стоїть спека, тож і кухоль прохолодного напою любителі пива вип’ють залюбки, по-друге, серпень є досить віддаленим від інших пивних свят. І щоб не було забагато алкоголю, він вирішив відсвяткувати День пива у серпні.

  Вперше цю дату відзначили у 2007 році в місті Санта-Круз, штат Каліфорнія. Вже через чотири роки цей невеликий містечковий фестиваль став міжнародним святом, що відзначалося в ста тридцяти восьми містах двадцяти трьох країн світу. Ще рік по тому дійство охопило двісті сім міст у п’ятдесяти країнах.


 • Сьогодні світ відзначає День шоколаду

  Сьогодні світ відзначає День шоколаду · lesya · 11.07.2014 13:55

  Усі дівчата, які, дбаючи про власну фігуру, змушені відмовлятися від улюблених шоколадних ласощів, сьогодні мають повне право себе потішити довгоочікуваними солодощами – в цей день, одинадцятого липня, світ відзначає Всесвітній день шоколаду. Свято вже досить немолоде, адже його заснували французи ще в 1995 році.


 • У Москві вшанували Володимира Висоцького

  У Москві вшанували Володимира Висоцького · kseniya_www · 01.08.2013 20:21

  25 липня виповнилося 33 роки з дня смерті легендарного артиста, поета і музиканта Водимира Висоцького. У Москві ця дата була відзначена Днем пам’яті.


 • Сьогодні у світі відзначають День таксиста

  Сьогодні у світі відзначають День таксиста · lesya · 22.03.2013 13:54

  Сьогодні всі водії таксі відзначають своє професійне свято - 22 березня у світі традиційно святкують Міжнародний день таксиста.


 • В Італії відзначили День дерева

  В Італії відзначили День дерева · lesya · 22.03.2012 16:27

  Вчора, 21 березня, в Італії відзначили День дерева. Це свято, яке традиційно відзначають в Італії, є символом оновлення та єднання людини з природою.