В Данії збудували екологічний готель Автор: Lesly · Опубліковано: 16.04.2010 08:56 · Розділ: Екологія

У Копенгагені збудували екологічний готель Crowne Plaza, який пропонуватиме своїм клієнтам безплатну вечерю за умови, якщо відвідувачі погодяться трохи покрутити педалі електрогенератора.

Crowne Plaza практично всю енергію отримує з допомогою сонячних панелей. Крім того, частину електроенергії забезпечують і люди, які мають бажання безплатно повечеряти. Для цього їм треба трохи покрутити педалі велосипедів, які з'єднані з електрогенераторами.

На безкоштовну вечерю можуть розраховувати тільки ті відвідувачі, які погодяться виробити для готелю 10 ват/годин електроенергії. Фото взято з сайту yakutiatravel.com
На безкоштовну вечерю можуть розраховувати тільки ті відвідувачі, які погодяться виробити для готелю 10 ват/годин електроенергії. Фото взято з сайту yakutiatravel.com

"Кожен, хто своїми зусиллями забезпечить готелю додаткових 10 ват/годин електроенергії, отримає приготовану у нас на кухні безкоштовну вечерю. Це нововведення дозволить гостям не тільки підтримувати себе у формі, але також зменшити викиди вуглецю і заощадити електрику та гроші", - йдеться в повідомленні представників "зеленого" готелю.

Звичайні перехожі не зможуть прийняти участь в акції, попередила прес-секретар Crowne Plaza Фредеріке Томмергаард, оскільки безкоштовна вечеря розрахована тільки на гостей готелю, а ледачим постояльцям, які не бажають крутити педалі на благо довкілля, щоб повечеряти, доведеться віддати 240 датських крон (44 дол. США).

Трохи раніше в Лондоні відкрився найменший у світі готель. Це звичайний фургон, щоправда обладнаний за останнім словом техніки: тут є телевізор, аудіосистема, холодильник, їдальня, а також спальня з двоспальним ліжком. Гостей, як і заведено в пристойних готелях, зустрічають портьє, офіціант і навіть кухар. Щодня місце розташування незвичайного готелю змінюється.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу