Жіночий бокс може бути включений до Олімпіади-2012 Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.01.2012 11:43 · Розділ: Спорт

Нещодавно в Парижі завершилось засідання комісії Міжнародної асоціації жіночого боксу, на якому були підготовлені рекомендації щодо включення цього виду спорту до програми Олімпійських ігор-2012 в Лондоні. Передбачається, що жіночий бокс буде представлений трьома ваговими категоріями - до 51 кг, до 60 кг і до 75 кг.

Програмний комітет Міжнародного олімпійського комітету розгляне цю пропозицію на своєму засіданні 13 серпня в Берліні, а остаточну ухвалу винесе виконком у жовтні цього року.

Попередня невдала спроба включити жіночий бокс в програму Олімпійських ігор була зроблена в 2005 році. Тоді МОК порахував, що жіночий бокс ще не набув достатнього поширення. Якщо вердикт МОК на цей раз виявиться позитивним, то першим кваліфікаційним відбором жінок-боксерів на Олімпійські ігри-2012 стане чемпіонат світу, який пройде на Барбадосі в жовтні 2010 року.

Джерело: newsland.ru

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.