Навіть впевнені в собі жінки бояться погладшати Автор: Lesly · Опубліковано: 15.04.2010 11:07 · Розділ: Наука

Американські дослідники під керівництвом нейрофізіолога Марка Аллена встановили, що жінки живуть в постійному страху погладшати. Це пов’язане із загальноприйнятою в суспільстві думкою про те, що ідеал жіночої краси – це худорлявість.

Вчені встановили, що жінки бояться зайвої ваги незалежно від того, настільки вони стежать за собою. "У жінок, що взяли участь в нашому дослідженні, не було виявлено харчових розладів, і вони не мали переконань про значущість фізичної форми, - розповідає Аллен. - Однак у їхній підсвідомості все-одно переховувався страх погладшати".

Навіть упевнені в собі та цілком здорові жінки набагато більше схильні до розвитку розладів харчової поведінки ніж чоловіки. Фото взято з сайту class.ua
Навіть упевнені в собі та цілком здорові жінки набагато більше схильні до розвитку розладів харчової поведінки ніж чоловіки. Фото взято з сайту class.ua

За словами професора, коли представниці слабкої половини, в яких виявлено такі розлади харчової поведінки як анорексія або булімія бачать людину із зайвою вагою, ділянка мозку, яка відповідає за самосприйняття та самооцінку, посилає сигнали глибокого суму або відрази до себе.

Аналогічне тестування пройшли і чоловіки, проте, як виявилося, побачивши товстунів, вони не думають про власну вагу, та й взагалі представники сильної половини людства практично не цікавляться питанням власної ваги.

По результатах дослідження науковці зробили висновок, що навіть упевнені в собі та цілком здорові жінки набагато більше схильні до розвитку розладів харчової поведінки ніж чоловіки.

Джерело: rambler.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.