В Англії слово "жирний" закликають оголосити поза законом Автор: Lesly · Опубліковано: 15.04.2010 08:55 · Розділ: Суспільство

Безліч людей, страждають зайвою вагою, переживають негативні емоції та дискомфорт не тільки внаслідок маси тіла, але й через неприйняття оточуючих. Щоб допомогти таким людям уникнути психологічних травм повних людей муніципальна влада Ліверпуля запропонувала оголосити слово "жирний" поза законом.

За даними статистики, в Ліверпулі близько половини хлопчиків і 40% одинадцятирічних дівчаток мають зайві кілограми, що є найвищими показниками у Великобританії. А представники влади вважають, що слово "жирний" має надто багато негативних значень і відбиває будь-яке бажання в повних підлітків почати вести здоровий спосіб життя, тобто харчуватися здоровою їжею і займатися спортом.

Cловожирний має надто багато негативних значень і відбиває будь-яке бажання в повних підлітків почати вести здоровий спосіб життя. Фото взято з сайту flickr.com
Cловожирний має надто багато негативних значень і відбиває будь-яке бажання в повних підлітків почати вести здоровий спосіб життя. Фото взято з сайту flickr.com

Натомість, медики запевняють, що як тільки місто відмовиться від цього слова, то саме поняття "ожиріння" як актуальної проблеми може зникнути. Адже для медичного працівника слово "жирний" - це чітке визначення людини, чий індекс маси тіла (ІМТ) перевищує 30.

Сьогодні ІМТ залишається одним з найефективніших способів встановлення ідеального співвідношення вага-ріст, а шкала допомагає визначити як надмірну вагу так і ожиріння. Абсолютно чітко зрозуміло, що людина, яка потрапила в категорію "ожиріння" серйозно ризикує своїм здоров'ям і йому треба усвідомити всю серйозність проблеми з вагою".

За пропозицією ліверпульських можновладців, слово "жирний" слід замінити словосполученням "нездорова вага". Воно буде використовуватися в дитячій літературі, яка пропагує здоровий спосіб життя.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.