Жителі Тайваню зводять будинки із … використаних пляшок Автор: Lesly · Опубліковано: 14.04.2010 14:31 · Розділ: Цікаві факти

Архітектори з Тайваню запропонували незвичайний спосіб утилізації використаних пластикових пляшок, які, як відомо, становлять чималу загрозу для навколишнього середовища та здоров’я людей. Вони збудували триповерховий будинок, використовуючи замість цегли 1,5 мільйона пластикових пляшок.

Щоб звести екологічну будівлю довжиною 130 м та висотою 26 м у висоту було затрачено три роки. А всі використані в процесі будівництва пляшки були підібрані на місцевих звалищах і стиснуті настільки, що створені з них стіни здатні вистояти під час таких природних явищ як бурі i навіть землетруси.

Будинок зі скляної пивної тари, що отримав назвуВат
Будинок зі скляної пивної тари, що отримав назвуВат

Унікальний будинок буде використовуватися для проведення виставок. Всередині розміщений амфітеатр, а також передбачені приміщення для музею. Крізь пластикові стіни проникає природне світло, що дозволяє економити електроенергію.

Варто зазначити, що використані пляшки - популярний будматеріал серед захисників навколишнього середовища. Зокрема, нещодавно тайські ченці побудували храм зі скляної пивної тари, що отримав назву "Ват Па Маха Чеді Кеау", відомий також як Храм мільйона пляшок.

Джерело: moscow-info.org


Інші новини розділу