У Фінляндії розпочалися "Божевільні дні" Автор: Lesly · Опубліковано: 14.04.2010 12:17 · Розділ: Події у світі

В столиці Фінляндії Гельсінкі розпочався відомий на всю Європу сезон розпродажу, який отримав назву "Божевільні дні" (Hullut Päivät). Ініціатором таких розпродаж є популярна мережа універмагів Stockmann.

Зазвичай "Божевільні дні" проводяться двічі на рік - на початку квітня та жовтня. Проте, дізнатися, що розпочався сезон розпродаж, можна по значному пожвавленню біля магазинів Stockmann, а також жовтих плакатах та вулицях міст, які сповіщають про розпродаж.

Про початок сезону розпродажів свідчать значне пожвавлення біля магазинів Stockmann, а також жовті плакати та вулицях міст
Про початок сезону розпродажів свідчать значне пожвавлення біля магазинів Stockmann, а також жовті плакати та вулицях міст

Вперше сезон розпродаж мережа магазинів Stockmann провела 1986 року і з того часу цієї події з нетерпінням чекають не тільки жителі Фінляндії, але й туристи, багато з яких приїжджають сюди тільки заради того, щоб потрапити на розподаж. Оскільки різниця в цінах в ці дні тут справді разюча - до 50-70% на різноманітні товари: від одягу, посуду і продуктів, до побутової техніки чи навіть путівки на курорти. Не менш важливо і те, що асортимент товару, який можна придбати зі знижкою щодня оновлюється.

Як повідомляє портал Scandinews, цього року "Божевільні дні" триватимуть не 3, як це було зазвичай, а 5 цілих днів.

Джерело: scandinews.fі


Інші новини розділу