Корейці розробляють ПЗ, що не дозволятиме довго засиджуватись за комп’ютером Автор: Lesly · Опубліковано: 13.04.2010 10:07 · Розділ: Нові технології

Міністерство культури Південної Кореї всерйоз взялося за боротьбу із залежністю від комп'ютера. Так, чиновники вже підписали договори із трьома компаніями-лідерами в сфері розробки комп’ютерних ігор про сприяння в створенні та поширенні програмного забезпечення, що автоматично вимикатиме комп'ютер по закінченні часу, відведеного для гри батьками.

На суворі заходи керівництво країни пішло після серії трагічних наслідків надмірного захоплення комп’ютерними іграми. Фото взято з сайту e.foi.hr
На суворі заходи керівництво країни пішло після серії трагічних наслідків надмірного захоплення комп’ютерними іграми. Фото взято з сайту e.foi.hr

Треба сказати, що життя любителів пограти після заходу сонця теж ускладниться: гра поступово здаватиметься все більш складною та нудною, поки подушка не стане милішою за комп'ютерну мишку. На сьогоднішній день подібні системи вже мають у своєму розпорядженні чотири віртуальні всесвіти і незабаром ця цифра збільшиться ще на одинадцять.

За даними офіційної статистики, в країні нараховується близько двох мільйонів людей, що страждають інтернет-залежністю (це становить 8,8 % від загальної кількості веб-серферів Південної Кореї). На суворі заходи керівництво країни пішло після серії трагічних наслідків надмірного захоплення комп’ютерними іграми. Зокрема, зараз триває слідство у справі молодих батьків, що заморили голодом новонароджену доньку, доглядаючи за віртуальною дитиною. Пара щоденно просиджувала в інтернет-кафе по 12 годин поспіль. А кілька тижнів тому громадськість широко обговорювала випадок із 32-літнім чоловіком, який помер від виснаження після п'яти діб безперервної гри.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.